Dźwigi Węgrów

dźwig

W skład usługi dźwigowej na terenie Węgrowa i okolic wchodzi nasza doświadczona kadra operatorów, którzy potrafią sprawnie i precyzyjnie manewrować dźwigiem, co zapewni szybkie realizacje zleceń. Z kolei same dźwigi są regularnie serwisowane i sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa, co daje gwarancję działania bez żadnych zarzutów.

Usługa wynajmu dźwigu samojezdnego w Dźwigi Lewandowski jest dobierana indywidualnie według osobistych preferencji Klienta, aby ten poniósł jedynie niezbędne koszty, bez nadwyrężania budżetu. Co również istotne, jego zastosowanie pozwala na zwiększenie efektywności pracy oraz zapewnia większe bezpieczeństwo niż przy użyciu innych metod podnoszenia ładunków.

Wynajem dźwigu i wiele więcej

W zależności od potrzeb Klienta oferujemy wynajem dźwigu w Węgrowie i okolicach o zasięgu od 10 do 70 m. Urządzenia te sprawdzą się nawet w niekorzystnych warunkach terenowych. Ponadto rozszerzyliśmy także nasze usługi dźwigowe m.in. w Węgrowie i pobliskich miejscowościach o kosz do betonu oraz trawersy. Wszystko po to, aby móc podjąć się większej ilości zleceń.