Dźwigi Sochaczew

dźwig

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma Dźwigi Lewandowski wciąż się rozwija nie tylko pod kątem proponowanego przez nas sprzętu, ale także lokalizacji, w których świadczymy usługi. W związku z tym poszerzamy naszą ofertę o nowe miejscowości w województwie mazowieckim. Teraz nasze usługi dźwigowe świadczymy także w Sochaczewie

Wynajem dźwigów Sochaczew – zaoszczędź pieniądze dzięki naszym usługom

Potrzebujesz żurawia samojezdnego do wykonania specyficznych prac, ale nie chcesz obarczać siebie lub swojej firmy dużymi kosztami związanymi z zakupem nowego sprzętu na własny użytek? W takim razie usługi dźwigowe na terenie Sochaczewa są dedykowane takim osobom jak Ty. W naszej ofercie posiadamy różnorodne propozycje maszyn, które przystosowane są do prac nawet w trudnych warunkach gruntowych. Udźwig sprzętu wynosi od 30 do 120 ton, natomiast maksymalna wysokość robocza to 70 metrów. Takie parametry pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju prac. W trosce o bezpieczeństwo i gwarancję sprawności każdy z dźwigów na wynajem w Sochaczewie wyposażony jest w odpowiednią dokumentację wskazującą na prawidłowy stan techniczny.

Oprócz wynajmu dźwigu w Sochaczewie proponujemy także usługi wykonywane przez wykwalifikowanych operatorów, jak i profesjonalny osprzęt. W naszej ofercie znaleźć można m.in. trawersy, kosze do transportu czy radiotelefony. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Usługi dźwigowe – Sochaczew

Przedstawiamy naszą ofertę usług dźwigowych w Sochaczewie i okolicach. Jako doświadczona firma z branży dźwigowej, oferujemy wynajem dźwigów samojezdnych o różnym udźwigu wraz z kompleksową obsługą operatorską. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych i remontowych.

Zajmujemy się przede wszystkim:

  • montażem konstrukcji stalowych i betonowych, w tym hali przemysłowych i magazynów;
  • montażem elementów prefabrykowanych, np. żelbetowych schodów, płyt fundamentowych itp.
  • montażem elementów reklamowych, np. billboardów, neonów itp.
  • demontażem i przestawianiem ciężkich maszyn i urządzeń;
  • przenoszeniem ciężkich ładunków i materiałów budowlanych;
  • inne prace związane z wykorzystaniem dźwigu.

Nasze dźwigi to nowoczesne maszyny, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, badania techniczne i ubezpieczenia. Nasi operatorzy są wykwalifikowani i posiadają odpowiednie uprawnienia, co pozwala na bezpieczne i skuteczne wykonanie każdej usługi. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi dźwigowe spełnią Państwa wymagania i pozwolą na sprawną realizację każdego projektu.