Dźwigi Piaseczno

Dźwigi Lewandowski to doświadczona firma zajmująca się wynajmem dźwigów oraz świadczeniem usług dźwigowych na terenie Piaseczna i okolic. Jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży, oferujemy Państwu dźwigi samojezdne o udźwigu do 120 ton oraz usługi dźwigowe na najwyższym poziomie.

Dźwigi na wynajem – Piaseczno

Oferujemy wynajem dźwigów samojezdnych do każdych prac, w których niezbędne jest wykorzystanie dźwigu. Posiadamy w swojej ofercie żurawie samojezdne oraz dźwigi samojezdne terenowe o udźwigu od 30 do 120 ton. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dźwigi idealnie dopasowane do wymagań danego zadania. Wszystkie nasze dźwigi na wynajem są regularnie przeglądane i poddawane remontom, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i niezawodność.

Usługi dźwigowe – Piaseczno

W ramach usług dźwigowych oferujemy Państwu wsparcie na każdym etapie pracy. Nasza firma posiada wykwalifikowanych operatorów dźwigów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i badania niezbędne do wykonywania tej pracy. Nasi operatorzy są w stanie obsłużyć każde zlecenie z należytą starannością i profesjonalizmem.

Realizujemy zadania związane z montażem różnego rodzaju konstrukcji, m.in. hal betonowych prefabrykowanych, hal konstrukcji stalowej, budową wiaduktów, kładek, mostów oraz przepustów. Nasze dźwigi samojezdne sprawdzą się także przy wykonaniu konstrukcji betonowych, podawaniu betonu w koszu, montażu i demontażu żurawi wieżowych, pracach ciepłowniczych i kanalizacyjnych, załadunku i rozładunku maszyn, urządzeń oraz posadowieniu reklam zewnętrznych i urządzeń klimatyzacyjnych.

Wszystkie usługi dźwigowe oferowane przez naszą firmę w Piasecznie są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami, co pozwala nam na zapewnienie Państwu pełnego bezpieczeństwa oraz zadowolenia z wykonanej usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dźwigowych oraz wynajmu dźwigów samojezdnych.